Про нас

Шоппінг з нами — суцільна насолода

Ми єдині представники всесвітньо відомих італійських брендів Imperial та Rinascimento в Україні. Загалом у нашій мережі представлено більше 20 провідних брендів, таких як Kontatto, Please та ін.

Розміри від XS до XXL

Ми дбаємо про кожну з Вас. Тому моделі з будь-якої колекції представлені в усіх розмірах. Аби кожна наша клієнтка мала можливість одягатися стильно і бути в тренді.

Створення образу з нуля

Ми не просто продаємо одяг, а допомагаємо у створенні образу. Наші консультанти можуть миттєво оцінити, якого фасону одяг буде виглядати якнайкраще на Вашій фігурі. А також підберуть взуття, сумку й аксесуари.

Безкоштовна доставка по Україні

Здійснюємо безкоштовну доставку по всій Україні, незалежно від того, скільки речей Ви замовляєте. Якщо Ви захочете повернути нам одяг, ми самі сплатимо за зворотню відправку.

Зручний спосіб оплати

Ви самостійно обираєте спосіб оплати замовлення, який буде максимально зручним для Вас, також є можливість оплати при отриманні (накладеним платежем).

365 днів гарантії на всі речі

Так-так) Вам не здалося! Ми впевнені у відмінній якості нашого одягу, тому даємо 1 рік гарантії на всі речі. І в разі будь-якої неприємності, замінимо його на новий.